Za trenerem Jackiem Szewczakiem pracowity miesiąc.

Kadrowe wojaże
Jacek Szewczak wraz ze swoimi podopiecznymi przemierzył kilka tysięcy kilometrów. Najpierw wziął udziałw turnieju w Abu Dhabi (po prawej) by kilka dni później walczyć o trofea w Bogocie (po lewej)

Pierwszy trener Katany, pełniący jednocześnie funkcje trenera Młodzieżowej Kadry Fighting Jujitsu, pokonał kilka tysięcy kilometrów, biorąc udział wraz ze swoimi podopiecznymi w kilku turniejach. Najpierw w Mistrzostwach Europy w Bukareszcie, w których polska kadra przywiozła 6 medali (2 złota, 1 srebro i 3 brązy). Kolejnym startem, które zaliczył Szewczak były Światowe Igrzyska Policyjne w Abu Dhabi. Tam podopieczna naszego trenera zdobyła brązowy medal w judo. Koniec miesiąca to wyjazd do Bogoty na Mistrzostwa Świata Seniorów w fighting jujitsu, gdzie zawodnicy Szewczaka zdobyli 7 medali indywidualnych (3 złota, 3 srebra i jeden brąz) oraz dwa medale srebrne w rywalizacji drużynowej srebro w fightingu i srebro w mix.

- Za tydzień kolejny start, tym razem w Olsztynie, tam walczą zarówno seniorzy z sekcji Katany, jak i mali wojownicy, więc nie wypadam z gry - podsumowuje trener Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Wali i Rekreacji Katana Jacek Szewczak.