Piłkarskie rozgrywki ligowe

Błękitni bezlitośni w EłkuIV liga - 26. kolejka

Motor Lubawa - Omulew Wielbark 0:0

Omulew: Woźny, C. Nowakowski, S. Nowakowski, Buła, Murawski, Szczygielski, Majewski (88. Przybysz), M. Miłek, Remiszewski, Domżalski (75. Cieślik), Kwiecień.

Po remisie w Lubawie wielbarczanie uciekli ze strefy spadkowej, ale wciąż toczą dramatyczną walkę o utrzymanie. - Jest spory niedosyt. Uważam, że z przebiegu gry byliśmy zespołem lepszym – twierdzi trener Omulwi Mariusz Korczakowski. - Już do przerwy powinno być 2:0 dla nas.
Owo „2:0” to sytuacje Kwietnia, który na listę strzelców mógł się wpisać nawet trzykrotnie. W 7. i 15. min nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a tuż przed przerwą jego strzał głową sparował na rzut rożny bramkarz. Bohaterem Omulwi mógł zostać wprowadzony na ostatni kwadrans Cieślik. Tuż po pojawieniu się na boisku znalazł się w sytuacji sam na sam, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i walcząc o nią później zbyt ostro, zdołał zarobić jeszcze żółty kartonik. W 81. min niewykorzystane sytuacje prawie się zemściły. Na szczęście dla gości zawodnik Motoru uderzył z bliska w słupek.

26. kolejka
DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk 1:1, Warmia Olsztyn - Błękitni Orneta 1:3,  Start Kozłowo-Victoria Bartoszyce 1:4, Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo 1:0, Mrągowia Mrągowo -  Warmiak Łukta 2:3,  Pisa Barczewo -Stomil  II Olsztyn 3:3, GKS Wikielec - Mamry Giżycko 3:0.

V liga - 26. kolejka

Mazur Ełk - Błękitni Pasym 0:5 (0:1)

0:1, 0:2 – Mateusz Kędzierski (41., 48.), 0:3, 0:4, 0:5 – Patryk Malanowski (55., 63., 72.)
Błękitni: Brzozowski, Cikacz, Włodkowski, Dobrzyński (75. Bany), Jagiełło, Młotkowski, B. Nosowicz, Kruczyk, Górecki, Kędzierski (67. Krajza), Malanowski.