Zawodnicy SKKK Szczytno wywalczyli 13 medali w Otwartych Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego w Karate Kyokushin. Drużynowo zajęli trzecie miejsce.

Trzynaście razy na podiumW mistrzostwach, które w minioną sobotę odbyły się w Ełku, wystartowało 150 zawodników z 10 klubów. Szczytnianie mieli tradycyjnie sporo do powiedzenia i zdobyli 13 krążków. Złote medale wywalczyli: Wiktor Cymmerman (6-7 lat, 25 kg), Ewa Gołaszewska (8-9 lat, -30kg), Michał Chaleński (10-11 lat, 35 kg),Julia Kędzierska (16-17 lat, -55kg). Na drugim stopniu podium stanęli: Krystian Grzegorczyk (10-11 lat, 35 kg), Aleksander Orzoł (10-11 lat, -35 kg), Adrian Jędrzejczyk (16-17 lat, 70 kg), Piotr Olszewski (16-17 lat, -70 kg). Po brąz sięgnęli: Krystian Grzegorczyk (10-11 lat, 35 kg), Aleksander Orzoł (10-11 lat, -35 kg), Adrian Jędrzejczyk (16-17 lat, 70 kg),Piotr Olszewski (16-17 lat, -70 kg). Na szczególną uwagę zasługuje występ najmłodszego w gronie medalistów Wiktora Cymmermana, które wszystkie trzy walki wygrał przed czasem.