Sześć medali zdobyli zawodnicy szczycieńskiego SKKK na turnieju w Dobrym Mieście.

Udana wyprawa do Dobrego Miasta

Do Dobrego Miasta, gdzie odbywały się zawody, pojechało 10 zawodników SKKK. Aż sześciu z nich wróciło z medalami. Wśród juniorów bardzo dobrze spisała się Emilia Danielska, która w kategorii powyżej 55 kg zajęła trzecie miejsce. Jest to jak na razie największy sukces tej zawodniczki. Dobrze w swoich walkach zaprezentowali się również zawodnicy, którzy będą występowali w majowych Mistrzostwach Europy Juniorów w Gruzji. Julia Kędzierska w swojej kategorii zajęła drugie miejsce, zaś Piotr Olszewski (70 kg) trzecie.

Nie zawiedli także seniorzy, którzy także wrócili do szczytna z trzema medalami. Brązowe medale zdobyli: Ewelina Mirosław (55 kg) i Artur Kwieciński (75 kg). Srebro zdobył Kamil Grzegorczyk.