Koszykarze szczycieńskiego Zefira potrafią wygrywać także na wyjeździe. Udowodnili to, gromiąc w Olsztynie miejscową Trójeczkę.

Zdaniem trenera Dariusza Orzołka pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa. Dwie początkowe kwarty miały dość wyrównany przebieg. Przewaga szczytnian zaczęła się powiększać po zmianie stron. Dało to możliwość wprowadzenia na parkiet także młodszych zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 77:124 (18:26, 22:26, 24:39, 13:33). Punkty dla Zefira zdobyli: T. Rzepecki - 44, W. Ojdana - 26, M. Zyra - 26, K. Iwańczyk - 8, T. Przestrzelski - 8, M. Dudek - 4, D. Bednarczyk - 2, A. Szymański - 2, M. Przychodko - 2, Ł. Krajza - 2. Kolejnym rywalem szczytnian będzie Truso Elbląg. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w hali MOS-u. Początek - godz. 12.00.